HİZMETLER - Volkan İnşaat, Ankara İnşaat Firmaları, Isı Yalıtımı, Entegre, Baumit,
HİZMETLER
Şirketimiz Boya ve Şap uygulamalarında hizmet vermektedir.
Sıva makinası ile hazırlanan alçı harcı anolar arasına püskürtülür. Alüminyum mastar ile anolar referans alınıp, doldurulan yüzey düzeltilir. Harcın fazlası sıyrılarak alınır.
Bu işlemden sonra yüzeydeki harç, olduğu gibi bırakılır ve diğer anoların dolgusuna geçilir. Sıva harcı, ön prizini yapmaya başlamadan önce yüzey mala ile perdahlanır.
Yaklaşık 1 saat sonra perdahlanan yüzeye su serpilir, yüzey trifil ile parlatılır ve mala ile perdahlanır.
Alçı, uzun bir geçmişi ve iyi bir geleceği olan mükemmel bir yapı malzemesidir. Çağdaş yaşamın gereklerine son derece uygun olan Alçıpan, ortası alçı iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart ve özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır.
Alçıpanlar metal iskelet üzerine vida ile, ahşap iskelet üzerine çivi veya vida ile, yada mevcut duvar üzerine yapıştırma alçısı ile kolaylıkla uygulanabilir.
Duvar doğal ya da yapay yapı materyallerini üst üste koymak suretiyle elde edilen yapılardır. Duvarlar, parçaları birleştirici bir madde kullanarak yapılabildiği gibi doğrudan doğruya parçaları üst üste yığarak da elde edilir.
Doğal yapı malzemesi kalker ve silis taşlarıdır. Bunlar üzerleri işlenmeden pürüzlü olarak bırakılabildiği gibi, işlenerek de kullanılabilir.
Çok ileri bir sağlamlığın aranmadığı durumlarda akarsu yataklarından toplanan taşlar kullanılır. Daha sağlamlık için taşocaklarından taş sağlanır ve özel olarak işlenir.
Mantolama Bileşenleri Nelerdir? Bu çözümde kullanılan bileşenler doğru nitelikte seçilmiş Extrüde polistren ısı yalıtım levhaları, levhaların yüzeye ankrajlanmasını sağlayan özel dübeller,
yine levhaların yüzeye yapışmasını sağlayıcı özel yapıştırma harcı ve ısı yalıtımına özel sıva harcı, sıva aderansını arttıran sıva filesi,
boşluklarda kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum profillerden oluşmaktadır.

+90 312 354 78 62
© Volkan İnşaat Tüm Hakları Saklıdır. Artpub Medya 2017