Email

info@volkaninsaat.com

Telefon

+90 312 354 78 62

Hakkımızda

Hakkımızda

1980 yılında taşeron olarak inşaat sektörüne adım atan şirket kurucumuz İhsan YILDIZ 1980 'den 1997 yılına kadar Türkiye genelinde bir çok projeyi tamamlamıştır. 1997 yılında ise kurumsal bir kimlik altında Volkan Yıldız İnş. San.Tic.Ltd.Şti'ni kurarak sektördeki çalışmalarına bu kurumsal yapı altında günümüze kadar devam ettirmiştir. İmza attığı pek çok büyük ve önemli projeye rağmen, geleceğe henüz yolun başındaymış gibi hazırlanan VOLKAN İNŞAAT, Türkiye'nin yarınlarına damgasını vuran öncü kuruluşlardan biri olmayı kendine misyon olarak seçmiştir. Bunun için adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta ve kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımlarla her geçen gün biraz daha güçlenmektedir. VOLKAN İNŞAAT kurucumuzun engin deneyimleri ve çalışanlarımızın azmiyle ismini önümüzde ki kuşaklara , aynı heyecan , aynı kalite ve artan başarılarla taşımaya devam edecektir. 2002 yılında LAFARGE ENTEGRE 'nin bayiliğini alarak bir çok projeyi Lafarge Entegre uygulama bayisi olarak tamamlamıştır. 2006 yılından günümüze ise ENTEGRE HARÇ uygulama bayisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bayiliklerine KYK'yı ekleyen Volkan İnşaat bir çok mantolama projesini KYK ürünleri kullanarak bitirmiştir. Bunun la yetinmeyip Pft, Aygips - Aypan, Polisan, Entegre, Baumit, Knauf , Parex Group başta olmak üzere daha birçok markanın da bayiliklerini alarak sektöründe lider olarak devam etmektedir. Şirketimiz inşaat sektöründe Makinalı Sıva, Alçıpan,Duvar,Şap,Seramik,Mantolama ve Boyauygulamalarında uzmanlaşmış kadrosu ile kaliteli, tecrübe, birinci sınıf işçilik, güvence altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirket Kurucumuz İhsan YILDIZ' ın mesajı

Hepinize saygı ve selamlarımı sunarak başlamak isterim. 1980 yılında girdiğim inşaat sektöründe 17 yıllık taşeron tecrübemi 1997 yılında noktalayarak kurumsal bir yapı altında çalışmalarıma devam etmek istedim. Aynı yıl bu çaba ve kurumsal yapının verdiği heyecan ile bu günkü şirketimizi kurdum. 17 yıllık tecrübenim bana vermiş olduğu güven duygusu ve işime göstermiş olduğum sevgiden dolayı şirketimi bir aile bireyi olarak gördüğüm ve şirketin başarı ile tamamladığı her projeden dolayı haklı bir gurur duyduğum için şirketimin ismini en büyük oğlumVolkan YILDIZ’ ın ismini verdim.

İşte Volkan Yıldız İnşaat Tic. Ltd. Şti. bu tecribe bu gurur ve bu sevgi ile kuruldu. Kuruluşumuzun 5. Yılında LAFARGE ENTEGRE bayiliğini alarak yolumuza devam ettik. Çok kısa bir süre içerisinde LAFARGE ENTEGRE nin en başarılı uygulamacı bayileri arasında yerimizi aldık. 2002 yılında beride ENTEGRE HARC uygulamacı bayisi olarak bu başarılarımıza yenilerini ekleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.
2005 yılında WEBER bayiliğini alarak çalışmalarımız arasına mantolama sistemlerini dahil ettik. 2007 Yılında ise YURTBAY seramikle çalışmaya başlayarak seramik sektöründe de başarıları hedefleyerek yolumuzu çizdik.

Bu güne kadar ki tüm projelerimizi zamanında teslim etmenin yanında kaliteli işçilik ve kusursuz hizmeti hedefledik. Zaman içerisinde kadromuzu işinde uzman kişilerle takviye ettik. Tecrübelerimizi kadromuzda yeni personelimizle paylaştık. Tüm bunların sonucunda zamanında teslim süresi, kaliteli işçilik ve kusursuz hizmete uzman kadromuzla erişerek bir çok başarılı projeye imza attık.
Sizlerle de kaliteli işçiliğimiz, uzman kadromuz ve doğru zamanlamamız ile birlikte çalışmayı arzu eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

İhsan YILDIZ
Şirket Kurucusu